Sinterklaasintocht

Sinterklaasintocht in Roermond

Vandaag
Nieuwsbericht, Verkeer en vervoer

Sinterklaas en zijn Pieten komen zondag 16 november in Roermond aan. Die middag meert de Pakjesboot om 14.00 uur aan bij de Roerkade.

Verkeersmaatregelen

  • Op zondag 16 november worden de Roerkade en Roersingel vanaf 13.00 tot ongeveer 15.30 uur afgesloten voor verkeer.
  • De Neerstraat wordt tijdelijk afgesloten voor verkeer vanwege de route naar het Munsterplein.
  • Verkeersregelaars verwijzen verkeer op de Roerkade en Neerstraat naar een alternatieve route.

Belangrijk voor bewoners en ondernemers omgeving Neerstraat - Paredisstraat

De Sint vertrekt tussen tussen 14:00 uur en 15:00 uur met zijn gevolg vanaf de Roerkade naar het Munsterplein via de Brugstraat, Neerstraat en Paredisstraat.

Daarom worden de Minderbroedersstraat en Neerstraat, vanaf de Peregrinus Vogelsstraat tot aan de kruising met de Paredisstraat, tijdelijk afgesloten voor verkeer. Wij vragen u hiermee rekening te houden en dit tijdig door te geven aan organisaties die u ondersteunen in uw (persoonlijke) huishouden.

Meer informatie is te vinden op de website van We Are Roermondexterne-link-icoon.